Рус

Про компанію

Більше 26 років роботи

"Саламандра" - найкраща страхова компанія по встановленню та продовження взаємовідносин з клієнтами, і єдина компанія в Україні, у якій терміни виплати встановлені з дати настання страхового випадку, а не з моменту збору всього пакета документів.

У компанії немає заборгованостей з виплат перед клієнтами, а страхові продукти, відповідають запитам найвимогливіших клієнтів. Продукти СК Salamandra - це результат точних розрахунків, їх не можна скопіювати, як і культуру команди. Компанія орієнтована на клієнта і соціум. Основна цінність в компанії - це постійні клієнти, які рекомендують компанію своїм друзям і близьким.

При настанні страхового випадку необхідно всього одну дію - набрати номер 209 з мобільного і Контакт-центр все зробить замість Вас. Служба аварійних комісарів допоможе вирішити спірні питання і буде займатися збором необхідних документів, зробить все, щоб зменшити стрес і дискомфорт після настання страхового випадку, надавши заміну пошкодженого майна.

Саламандра
Місія
Місія Salamandra

Зробити страхування справедливим і простим, а виплати - швидкими і зручними.

Наші продукти прості і зрозумілі, без прихованих умов.

Відмінності
Чому ми?

Фінансова надійність. Гарантія Фінансової Групи Саламандра

Дуже вигідно, якщо знайдете ціну в мережі нижче на наш продукт з однаковими умовами - телефонуйте нам і ми знизимо вартість.

Гарантія
Відмінності

Ми відрізняємося тим, що отримуючи страхові платежі від клієнтів, вони вважають це своїм прибутком.

Страхові премії залишаються засобами клієнтів, і при виплаті ми повертаємо вам ваші ж гроші за вирахуванням мінімальних витрат.

Гарантії:

За 2019 рік активи страхової компанії перевищили 4 млн доларів. Компанія не приховує свої фінансові звіти, ознайомитися з якими може будь-хто на офіційному сайті компанії. Salamandra співпрацює з асистанською компанією Ensuria Assistance, яка надає застрахованим послуги за кордоном згідно з укладеним з Salamandra договором страхування.

При настанні страхового випадку зв'язок з ассистансом здійснюється за телефоном +380 800 501 644

Ліцензії на здійснення добровільних та обов’язкових видів страхування

Управління Страхової компанії «Salamandra»

Генеральний директор
Маленко Роман Ігорович Генеральний директор
Акціонер
Явтушенко Юрій Олексійович Акціонер
0735600090