Рус

Міні КАСКО

Міні КАСКО - це майже КАСКО, але дешевше! Більше не потрібно переплачувати за непотрібні ризики.

Покриття включає захист вашого авто від пошкоджень, внаслідок військових ризиків.

Не хочете мати справу з Бараном? У випадку ДТП (якщо винуватець не ви) зможете отримати відшкодування збитку не в компанії де застрахований винуватець, а в своїй страховій компанії
Що це означає:
  • Не потрібно мати справу з «незрозумілою» страховою. Отримай виплату безпосередньо у своїй страховій компанії.
  • Виплата відшкодування до 20 днів замість 90-120.
  • Якщо у винуватця немає страховки (єврономер, не купив і т.д) це не ваші проблеми. З цим буде розбиратися ваша страхова компанія, а ви швидко отримаєте  свою виплату.
  • Мінімальний документообіг. Вас не будуть напружувати купою непотрібних довідок.
  • З нашим полісом МініКАСКО, вам не потрібно чекати виплату від «чужої» СК, не потрібно її шукати, боятися, а раптом вона вже банкрут, ви гарантовано отримаєте гроші на ремонт свого авто в період 20 днів.

Коли в ДТП немає твоєї провини і винну особу встановлено — ЗАВЖДИ Є ДО КОГО пред'явити претензію.

ПИТАННЯ ТІЛЬКИ — хто цим буде займатися?

І скільки часу це займе?

Купуючи поліс КАСКО МІНІ, Клієнт безпосередньо отримує виплату в своїй СК - у нас.

А вартість поліса — це плата за вирішення проблем Клієнта, пов'язаних зі стягненням коштів з винної сторони ДТП.

100% покриття (покриваються всі випадки ДТП за участю не менше 2-х транспортних засобів, якщо відсутня вина Клієнта і при цьому встановлено винну особу)

Замовити послугу

Ми вирішимо проблеми з виплатами

Уже в 2021 році чотирьом страховим компаніям, які продавали автоцивілку, НБУ припинив ліцензії, а це означає, що по дорогах України їздить більше 1 мільйона водіїв з «проблемними» полісами, за якими ви як потерпілий не зможете швидко отримати відшкодування за ваш пошкоджений автомобіль.

З досвіду попередніх років, отримати виплату у компаній, які йшли з ринку, дуже важко і довго. Згідно із законом, за страхові компанії-банкрути повинно платити МТСБУ з фондів, які формують компанії, але, на жаль, виплати за такими випадками зазвичай необхідно довго чекати, іноді аж до п'яти років.

Дороги

Погані дороги в Україні? Потрапили в яму або в вибоїну? Пошкодили ходову? Домогтися від автодору компенсації неможливо? Купіть наш продукт, який покриє вам ві затрати по ремонту Вашого автомобіля від поганих доріг.

Дороги

Якщо ви винуватець ДТП і хочете, щоб Ваш поліс покрив збитки не тільки машини потерпілого, але і ремонт Вашої машини, а також Ви побоюєтеся погодніх умов, наприклад, боїтеся, що ваш автомобіль постраждає від граду, додайте в Ваш поліс ризик «ДТП» і «Стихійні явища». Теж КАСКО, тільки набагато дешевше, адже ризики крадіжки непопулярних марок авто мінімальний, тому в нашому продукті ми пропонуємо лише найпоширеніші ризики ДТП і неконтрольований ризик - стихія.

0735600090