Рус

Добровільне
медичне страхування

Дозвольте нам подбати про Ваше належне лікування
Включені всі види медичної допомоги.
Покриємо всі витрати від 75 000 до 150 000 грн.

**при наявності діючої декларації з Сімейним лікарем МЦ Саламандра

У чому вам допоможе поліс

Заплативши лише кілька тисяч на рік, ви отримаєте якісне обслуговування та медичний супровід
Вам не доведеться думати, де взяти велику суму на лікування
Супровід
наших лікарів 24/7
Забезпечення необхідними ліками та організація діагностики
Сімейний лікар МЦ Саламандра
Вам завжди доступні онлайн підтримка і телемедичні консультації вузькопрофільних лікарів
*До полісу Міні ДМС послуги телемедицини не включені
Covid-19
В Україні все ще високий ризик зараження короновірусною інфекцією. Наш поліс включає покриття таких витрат у разі інфікування.

Медичний консьєрж

Цілодобовий супровід лікарями з медичного асистансу
Купуйте Преміум - це безпека всієї родини
Діючий поліс страхування пакету Преміум дає вам змогу викликати лікаря та записати на прийом незастрахованих родичів.
Кого не можемо застрахувати
Потрібна консультація?
Зателефонуйте нам за номером 0 800 501 644або залиште контактні дані

Медична реформа в Україні змінила звичну для українців систему звернення до державних лікарень: тепер без сімейного лікаря не обійтися, а хворіти стало значно дорожче. Тому багато хто почав звертати увагу на можливості, передбачені в рамках добровільного медичного страхування (ДМС).

Що дає медичне страхування?

Страховий поліс — надійний і вигідний за ціною варіант, бо дає змогу вирішити ряд проблем і обходиться лише в 5 грн на день. Так завдяки медичному страхуванню, в екстреній ситуації вам не потрібно думати про оплату послуг лікарів, швидкої допомоги або вартості лікування дитини. Якщо у вас є медичний поліс, страхова компанія подбає про це.

Добровільне медичне страхування від СК «Саламандра» дозволяє:

 • отримати лікування по всій території України — вдома, на відпочинку, у відрядженні;
 • вирішити організаційні питання, пов’язані із записом до лікаря та забезпеченням необхідними медикаментами, медичний консьєрж 24/7;
 • гарантувати захист інтересів клієнта та контроль якості надання послуг.

Ми розробили три програми ДМС на вибір

Вам доступні такі варіанти медичного захисту:

 • «Міні ДМС» — консультація лікаря онлайн і виклик додому, невідкладна швидка допомога і стаціонар, лікування Covid-19 і критичних захворювань (страхова сума 75 000 грн);
 • «Смарт ДМС» — більш розширений варіант страхування, куди крім перерахованого в першому пункті, входять консультація вузькопрофільного фахівця, діагностика, лікувальні процедури та деякі інші послуги (страхова сума 100 000 грн);
 • «ДМС Преміум» — максимальна кількість послуг, передбачених цим видом страхування (страхова сума 150 000 грн).

В Україні медична страховка часто асоціюється зі словом «дорого». Вважається, що не всі можуть собі це дозволити. Ми розробили доступний медичний захист із простими програмами і зі зрозумілим переліком послуг. Кожен зможе підібрати для себе та своєї сім’ї оптимальний варіант покриття.

Придбання поліса гарантує отримання необхідної медичної допомоги (в рамках програми страхування) і покриті витрат на суму від 75 000 до 150 000 грн на рік.

ДМС в СК Salamandra передбачає такі послуги:

 • Амбулаторно-поліклінічна допомога: сімейний лікар (декларація, онлайн-підтримка, телемедицина), онлайн-консультації вузькопрофільних фахівців, лабораторні й інструментальні дослідження, виклик лікаря додому, фізеотерапії, лікувальний масаж.
 • Швидка медична допомога: цілодобовий виїзд бригади, надання першої медичної допомоги, медикаментозне забезпечення, транспортування в лікарню.
 • Стаціонарна допомога: планова й екстрена, діагностика та лікування в реанімації, лабораторні й інструментальні дослідження, забезпечення ліками, фізеотерапії, лікувальний масаж, перебування в палаті та харчування.
 • COVID-19: діагностика методом експрес-тестування за наявності декларації з сімейним лікарем МЦ «Саламандра» та медикаментозне забезпечення під час стаціонарного/амбулаторного лікування.
 • Допомога в разі настання інвалідності, яка виявлена вперше: діагностика та лікування.

Ви можете оплатити поліс повністю або розділити суму на 12 частин і платити за страхування щомісяця.

Як оформити поліс?

На нашому сайті це вийде зробити швидко і просто (якщо страхувальнику не більше 60 років, і він не потрапляє під деякі інші обмеження):

 • оберіть варіант страхування;
 • введіть дані, які вказані в формі, і перевірте внесену інформацію;
 • оплатіть страховку через зручний платіжний сервіс;
 • перевірте контактний e-mail, куди ми відправимо поліс після оплати;
 • скачайте його та збережіть в смартфоні, щоб він завжди був під рукою.

Ваші дії в разі настання страхового випадку

Одразу зверніться до асистуючої компанії за телефоном 0 800 500 209, 0800 501 127 і повідомте таку інформацію:

 • ім’я та прізвище страхувальника;
 • номер страхового поліса;
 • місцезнаходження та причини звернення;
 • детально опишіть стан.

Наші фахівці організують виїзд карети швидкої допомоги, призначать прийом лікаря, вишлють фахівця додому або забезпечать іншими послугами, відповідно до вашої програми страхування.

Алгоритм обслуговування клієнтів під час воєнного стану

Контакти для звернення до медичного ассистансу:

У сьогоднішніх умовах більшість медичних закладів працюють за самооплатою, тобто не приймають гарантії від СК, але ситуація щодня змінюється.

Актуальний перелік ЛПЗ, які приймають гарантії від нашої компанії, Ви можете отримати в день звернення. Якщо Ви можете самостійно звернутися до ЛПЗ зі страхового випадку, попередньо повідомивши ассистанс, у такому разі подаєте пакет документів на відшкодування.

Наша компанія розуміє, що за нинішніх умов важко подати оригінали документів, тому для наших клієнтів за сумою витрат до 3000 грн ми робимо виплату за скан-копіями документів, у тому числі й фінансових. Але за першої ж нагоди просимо Вас надати документи за адресою, вказаною на сайті нашої компанії, і там ж Ви можете знайти актуальний перелік документів на відшкодування та бланк заяви.

Договірний відділ роботи з ЛПЗ намагається максимально розширити можливість роботи по гарантії з боку СК, з нашими контрагентами.

Звертаємо Вашу увагу, що на період воєнного стану СК не організовує профілактичні опції (масажі, вітамінізації, вакцинації, медичні огляди), планові стаціонари, косметологічні опції та послуги, пов'язані з ними. Стоматологічна допомога організовується лише у межах невідкладної допомоги.

0735600090