Рус

Medical insurance for foreigners

Електронний поліс
З миттєвою доставкою на e-mail

«Медичне страхування іноземних громадян на території України, це гарантія надання медичної допомоги та захист вашого здоров’я»

Страховий поліс необхідний для:

Для візи

Отримання візи в Україні

Для роботи

Роботи

Для навчання

Навчання

For_life

Оформлення посвідки для проживання

Як придбати е-поліс?

Оформлення займає 5 хвилин

Оберіть пакет

Введіть дані з вашого паспорту

Отримайте поліс на e-mail

Замовити послугу

Поширені запитання

Оформлення полісу. Які документи необхідні?

 • Закордонний паспорт
 • Обрати програму страхування
 • Вказати дату початку страхового полісу

Чи потрібнен страховий поліс іноземному громадянину в Україні та чи обов'язковий поліс ДМС для іноземних громадян?

Згідно із законодавством, медичні поліси для іноземців необхідно оформляти кожному іноземному громадянину та даний страховий поліс є обов’язковим для вїзду та легального перебування на території України.

Що дає медичне страхування іноземним громадянам:

 • Можливість звернутися в медичний заклад на території України та отримати безкоштовну медичну допомогу.
 • Обсяг наданої медичної допомоги безпосередньо залежить від поліса іноземного громадянина, зокрема від зазначених в ньому переліку послуг та лімітів.

Хто не може бути застрахованим:

 • особи у віці молодше 1 року, а також особи віком 60 років і старше;
 • особи, які перебувають на диспансерному обліку;
 • інваліди будь якої групи, в тому числі інваліди дитинства;
 • громадяни України.

Що робити у разі страхового випадку?

Що робити у разі страхового випадку?
Оферта ДМС Іноземців

Нерезиденти можуть в'їхати на територію України тільки, якщо в них є поліс медичного страхування для іноземців. Обов'язковою така умова стала з березня 2021 року (постанова Кабінету міністрів № 230). Ми допоможемо вам оформити цей страховий поліс швидко і онлайн.

Навіщо медичне страхування з покриттям від коронавіруса?

Якщо ви отримуєте візу для в'їзду в Україну, збираєтеся тут працювати, вчитися, а також оформляєте дозвіл на проживання, то наявність такого поліса є обов'язковою і дає вам можливість отримати великий перелік якісних медичних послуг, зокрема лікування в стаціонарі, медикаментозне лікування, екстрену та невідкладну медичну допомогу, невідкладну стоматологічну допомогу.

А також, оформивши це медстрахування, при прояві симптомів інфікування коронавірусів на території України ви зможете:

 • отримати кваліфіковану та своєчасну медичну допомогу;
 • необхідні медикаменти;
 • компенсувати витрати на лікування.

Вартість поліса з покриттям від COVID-19

При страхуванні іноземних громадян у СК Salamandra ви можете вибрати підходящий варіант за вартістю і переліком послуг. Зокрема, ціна поліса страхування варіюється від 670 до 2400 грн залежно від обраної страхової програми. Вони відрізняються страховою сумою, наявністю окремих послуг і страховими лімітами. Однак у всіх передбачено покриття на випадок зараження коронавірусною інфекцією.

Максимальний термін дії поліса — 1 рік, мінімальний — 3 місяці. Вибираючи з чотирьох варіантів, радимо звертати увагу не тільки на наявність покриття від COVID-19, а й на інші медичні послуги, які можуть знадобитися в умовах тривалого перебування в Україні.

На що поширюється медстрахування для іноземців?

Залежно від обраного варіанту медичного страхування, ви зможете отримати такі послуги:

 • амбулаторія — від 5 тис. грн;
 • медикаменти при амбулаторії — від 500 грн до 1 000 грн на 1 випадок;
 • невідкладний стаціонар — від 10 000 грн до € 30 000;
 • невідкладна допомога — від 5 000 грн до € 30 000;
 • невідкладна стоматологія — від 500 до 1 000 грн;
 • покриття лікування COVID-19 на суму від 5 000 до 20 000 грн;
 • медичний консьєрж 24/7, зокрема організація медичної допомоги, пошук медикаментів по Україні.

Якщо вибираєте варіант із мінімальним покриттям, тоді зверніть увагу на Base і Standart. Однак щоб точно визначити, який саме поліс вам необхідний, виходите з мети поїздки та терміну перебування на території України. І пам'ятайте, що медичне страхування, перш за все, допоможе вам уникнути складнощів, пов'язаних з мовним бар'єром, незнанням української медичної системи, дізнатися куди найкраще звернутися в конкретній ситуації, де вигідніше придбати медикаменти тощо. Чим більше опцій, тим менше проблем, оскільки завдяки медичному полісом у вас є захист 24/7. Один дзвінок — і питання з медичною допомогою вирішене.

Тому співставте вартість такого страхування з тим, наскільки легше вам буде справлятися з ситуацією при повному покритті медичного полісу, як у варіантах Full і Ultra all.

Як оформити поліс?

На сайті СК Salamandra ви можете оформити поліс медичного страхування для нерезидентів буквально за 5 хвилин. Для цього достатньо вказати дані закордонного паспорта, вибрати покриття і позначити дату початку дії поліса (вона повинна збігатися з датою в'їзду в Україну).

Оформити таке страхування в СК Salamandra можна для іноземних громадян віком від 1 до 60 років, а також за умови, що застрахований не перебуває на диспансерному обліку, не є громадянином України і не має інвалідності будь-якої групи.

Що буде вважатися страховим випадком?

У договорі страхування, з яким ви можете ознайомитися на сайті, зазначений вичерпний перелік страхових подій. Зокрема, ідеться про звернення застрахованого до медичного закладу з причини:

 • гострого захворювання;
 • гострого хронічного захворювання;
 • проблем зі здоров'ям у результаті нещасного випадку;
 • інших випадків, передбачених програмою страхування.

Якщо сталася страхова подія, необхідно одразу ж повідомити про неї СК за телефону, зазначеним у договорі. Далі слід діяти відповідно до рекомендацій страхової компанії, зокрема це стосується рішення самостійно звернутися в конкретну медустанову.

FAQ

Які документи потрібні для оформлення медичного страхування іноземців?

Нерезиденти можуть оформити поліс на сайті СК «Саламандра», вказавши дані закордонного паспорта.

Зверніть увагу, що страховий поліс повинен діяти весь час, який ви проведете на території України.

Чи повинно бути покриття від коронавіруса, щоб в'їхати в Україну?

Відповідно до постанови Кабміну поліс медичного страхування для нерезидентів обов'язково повинен покривати витрати на лікування від коронавірусної інфекції.

Хто може купити поліс медичного страхування іноземців?

Громадянин будь-якої країни, крім України, віком від 1 до 60 років. Водночас застрахований не повинен бути інвалідом (будь-якої групи) і не може перебувати на диспансерному обліку.

Цей поліс знадобиться, якщо ви в'їжджаєте на територію України як турист, будете тут вчитися, працювати, отримуєте дозвіл на проживання і т. п.

Скільки коштує медичне страхування іноземців?

У СК Salamandra вартість такого поліса становить від 670 до 2400 грн. Остаточна сума залежить від страхового покриття та послуг, які ви зможете отримати в рамках страхування. Їх перелік ви визначаєте, коли оформляєте поліс.

Як оплатити поліс онлайн?

Ви можете скористатися будь-якою банківською картою. Сума буде конвертована в гривні та списана з неї. Під час оплати поліса стежте за обмеженнями вашого банку на онлайн покупки і стосовно розрахунків в іноземній валюті. Якщо виникли складнощі, зверніться до нашого онлайн помічника на сайті.

0735600090