Рус

Туристичне страхування

Для виїзду за кордон і отримання візи Електронний поліс з моментальною доставкою на E-mail

Туристичне страхування в умовах воєнного стану

Туристичне страхування для українців, що перебувають за кордоном, є зараз необхідним. Лікування в Європі значно дорожче, якщо ви не маєте полісу.

Ми створили можливість придбати поліс медичного страхування для українців, які вже зараз знаходяться за кордоном.

Ви можете придбати поліс, перебуваючи в іншій країні, з тимчасовою франшизою в 1 день, а при перезаключенні полісу без перерви строку діїї - взагалі без часової франшизи.

Ми максимально спростили процедуру виплати по туристичному медичному страхуванню. У разі, якщо розмір самостійно витрачених коштів застрахованою особою не перевищує 5 000 гривень (п’ять тисяч гривень), еквівалент у EUR/USD ми здійснюємо страхову виплату онлайн за вашими реквізитами на підставі фото копій документів, наданих застрахованим.

Ми не залишаємося осторонь, ми допомагаємо нашій армії. 10% від вартості кожного полісу ми перераховуємо на потреби ЗСУ.

Як купити поліс туристичного страхування?

Розрахуйте вартість онлайн на нашому сайті

Сплатіть зручним для Вас способом

Отримайте поліс на E-mail протягом 3-х хвилин

Що таке електронний страховий поліс і як він працює

E-поліс - електронний документ, рівносильний паперовому варіанту на всі 100%, має цифрову підпис і таку ж юридичну силу. При необхідності, поліс може бути роздрукований з будь-якого електронного носія (телефон, комп'ютер і т.д.).

Перевагою e-поліса перед паперовим аналогом, є можливість отримати страховку на свій e-mail з будь-якої точки України за лічені хвилини, без відвідування офісу. А це - економія часу і вихід з форс-мажорних ситуацій.

Навіщо Вам страховий поліс і від чого залежить його ціна

Зібравшись у відпустку, відрядження або на навчання в іншу країну - не забудьте купити медичний страховий поліс виїжджаючих за кордон «Salamandra» - це обов'язковий атрибут мандрівника. Медична допомога за кордоном може коштувати цілий стан, з полісом «Salamandra» Ви отримуєте гарантовану допомогу 24/7 в будь-якій точці світу.

10 років роботи
6, 7 тис. полісів придбано
1 781 тис. гривень виплачено

Що потрібно знати при виборі поліса:

Сімейний відпочинок - це час, коли можна по-справжньому насолодитися спілкуванням зі своїми близькими. Іноді ви отримуєте не тільки море радості і вражень, а й проблеми зі здоров'ям (травми, застуда, отруєння, гострий зубний біль і так далі).

Щоб уникнути сімейних фінансових витрат необхідно врахувати кілька нюансів при оформленні страховки:

  • Обов'язково оформите поліс на кожного члена сім'ї;
  • Для повного покриття страхових випадків - вибирайте максимальну страхову суму;
  • Виберіть додаткове покриття від нещасного випадку;
  • При настанні страхового випадку негайно звертайтеся на гарячу лінію «Саламандри» і дотримуйтесь вказівок страхової компанії.

Займатися спортом або активно відпочиваєте під час подорожі і купуєте стандартний туристичний поліс, намагаючись заощадити на страховці. У разі настання страхового випадку після заняття активним відпочинком, медичні витрати покриватимуться не будуть, а це, Ваші додаткові і незаплановані витрати. Щоб цього уникнути, зверніть увагу на наступне:

При оформленні страховки, вказуйте дійсну мету поїздки:

  • Активний відпочинок - яскраві емоції під час подорожі - катання на моторолерах і квадрациклах, велотуризм, сплав на човнах тощо;
  • Екстремальний спорт - адреналін, подолання себе на шляху до мети, нові думки, почуття, знання, завдяки катанню на лижах / сноуборді, заняття альпінізмом, спелеотуризмом, полюванням тощо.

При настанні страхового випадку, негайно зверніться на гарячу лінію і дотримуйтесь вказівок.

Ви ділова людина? Ваш бізнес вимагає частих поїздок закордон?

Вам потрібен поліс, який покриває не обмежену кількість поїздок протягом року;
Цілодобовий асистанс по всьому світу.

Для візи

Ми акредитовані у всіх посольствах, консульствах і візових центрах на підставі рішення ЛСОУ.

Всього 2 документа:

  • Закордонний паспорт;
  • Ідентифікаційний код.

Замовити послугу

При страховому випадку:
0735600090