Рус

Здоров'я

Найцінніше — ваше здоров‘я!

Медична реформа внесла корективи щодо речей, які ми раніше вважали за буденні норми. Можливість викликати лікаря додому вже відсутня, виникли великі проблеми з отриманням швидкої допомоги, а про складнощі з відвідуванням лікарів вузького профілю годі й говорити. 

СК Salamandra має для Вас поліс добровільного медичного страхування. І не для того, аби повернути Вас в минуле - ні. В наших силах забезпечити Вам комфорт та здорове майбутнє. 

Що вам пропонуємо?

  • Від 5 гривень в день - ціна індивідуального страхування. Швидке й просте оформлення полісу.
  • Лікування по всій території України. Не важливо де Ви є: вдома, у відрядженні чи на відпочинку - ми забезпечимо Вам надання медичних послуг.
  • Вирішення всіх організаційних питань, направлення до найкращих лікарів, забезпечення усіма необхідними ліками - про все це турбуємося ми. 
  • Проконтролюємо якість надання послуг нашим клієнтам, захистимо Ваші інтереси на всіх етапах дії полісу. 

Маємо 3 програми на вибір

(які підходять вам залежно від ваших потреб та фінансової спроможності)

  1. VIP
  2. Бізнес
  3. Економ
В рамках цих програм надається широкий спектр послуг: 
  • амбулаторно-поліклінічна допомога (консультації спеціалістів, лабораторні та інструментальні дослідження, виклик лікаря додому),
  • швидка медична допомога (цілодобовий виїзд бригади ШМД, надання першої медичної допомоги, медикаментозне забезпечення, транспортування в лікарню),
  • стаціонарна допомога (екстрена допомога, лікування в реанімації, лабораторні та інструментальні дослідження, забезпечення ліками).

Страховим випадком є отримання медичних послуг в період дії договору, які передбачені в обраній клієнтом програмі.

СК Salamandra, за здоров‘ям - до нас!

Всі статті:

Припинення дії оферти №01/ДСЦПВ 2021.1.31 Припинення дії оферти №01/ДСЦПВ Програма страхування "COVID-19" 2021.1.31 Програма страхування "COVID-19" Заплати менше, щоб отримати більше 2021.1.31 Заплати менше, щоб отримати більше Salamandra завжди подбає про Вас! 2021.2.3 Salamandra завжди подбає про Вас! Страхові виплати за перший квартал 2020 року 2021.1.31 Страхові виплати за перший квартал 2020 року Рекомендації та міри безпеки під час пандемії! 2021.2.3 Рекомендації та міри безпеки під час пандемії! Страхування - це не витрати, а гарантія! 2021.2.3 Страхування - це не витрати, а гарантія! Salamandra відповідає і Ви будьте відповідальними 2021.2.11 Salamandra відповідає і Ви будьте відповідальними 4 поради від СК Саламандра, які вбережуть Вас від недобросовісних правоохоронців 2021.2.11 4 поради від СК Саламандра, які вбережуть Вас від недобросовісних правоохоронців Коронавірус та туристичне страхування 2021.2.11 Коронавірус та туристичне страхування Пряме врегулювання 2021.4.16 Пряме врегулювання Страхування житла 2021.4.16 Страхування житла