Рус

4 поради які вбережуть Вас від недобросовісних правоохоронців

З 7 лютого 2018р. поліси Автоцивілки укладаються не тільки в паперовій формі, а й в електронній.

Це означає, що відтепер водію, який оформив е-поліс, достатньо мати при собі електронний носій, де візуально збережений документ про страхування. Відомості про нього містяться в єдиній базі МТСБУ.

Але останнім часом власники електронних полісів скаржиться на випадки, коли працівники поліції незаконно притягують їх до адміністративної відповідальності.

Пояснення з боку правоохоронців такі: керування автомобілем здійснюється без паперового полісу.

Ми не можемо змусити поліцейських вчити правила дорожнього руху та закони стосовно цього. Але дуже радимо Вам запам’ятати наступні правила:

  • Збережіть поліс на телефон. Він стане у нагоді не лише з приводу зупинки поліції.
  • Забули зберегти - телефонуйте до нас. Ми працюємо цілодобово, без вихідних. Після дзвінка не мине і 5 хвилин, як е-поліс буде відправлено на Ваш телефон.
  • Ви не фанат новітніх технологій і надаєте перевагу паперовим документам? Тоді роздрукуйте поліс і за нагоди пред‘явіть його.
  • Якщо вищевказані правила не спрацювали, і поліцейський виписав Вам штраф, то у протоколі ви зазначаєте, що з порушенням не згодні. Потім Ви фотографуєте цей документ та надсилаєте нам найзручнішим для Вас засобом зв’язку. Наші юристи підготують заяву до суду про оскарження та проконсультують до винесення рішення (судовий збір при цьому не стягується).

 

Бажаємо Вам зустрічати на своєму шляху тільки совісних правоохоронців.

Ваша СК Саламандра

 

З повагою, керiвник юридичного вiддiлу Тарас Фiдзiна

Всі статті:

Припинення дії оферти №01/ДСЦПВ 2021.1.31 Припинення дії оферти №01/ДСЦПВ Програма страхування COVID-19 2021.1.31 Програма страхування COVID-19 Заплати менше, щоб отримати більше 2021.1.31 Заплати менше, щоб отримати більше Salamandra завжди подбає про Вас 2021.2.3 Salamandra завжди подбає про Вас Страхові виплати за перший квартал 2020 року 2021.1.31 Страхові виплати за перший квартал 2020 року Рекомендації та міри безпеки під час пандемії 2021.2.3 Рекомендації та міри безпеки під час пандемії Страхування - це не витрати, а гарантія 2021.2.3 Страхування - це не витрати, а гарантія Salamandra відповідає і Ви будьте відповідальними 2021.2.11 Salamandra відповідає і Ви будьте відповідальними 4 поради які вбережуть Вас від недобросовісних правоохоронців 2021.2.11 4 поради які вбережуть Вас від недобросовісних правоохоронців Коронавірус та туристичне страхування 2021.2.11 Коронавірус та туристичне страхування Що означає Пряме врегулювання 2021.4.16 Що означає Пряме врегулювання Страхування житла 2021.4.16 Страхування житла