Рус

4 поради які вбережуть Вас від недобросовісних правоохоронців ❘ Страхова компанія Salamandra

З 7 лютого 2018р. поліси Автоцивілки укладаються не тільки в паперовій формі, а й в електронній.

Це означає, що відтепер водію, який оформив е-поліс, достатньо мати при собі електронний носій, де візуально збережений документ про страхування. Відомості про нього містяться в єдиній базі МТСБУ.

Але останнім часом власники електронних полісів скаржиться на випадки, коли працівники поліції незаконно притягують їх до адміністративної відповідальності.

Пояснення з боку правоохоронців такі: керування автомобілем здійснюється без паперового полісу.

Ми не можемо змусити поліцейських вчити правила дорожнього руху та закони стосовно цього. Але дуже радимо Вам запам’ятати наступні правила:

  • Збережіть поліс на телефон. Він стане у нагоді не лише з приводу зупинки поліції.
  • Забули зберегти - телефонуйте до нас. Ми працюємо цілодобово, без вихідних. Після дзвінка не мине і 5 хвилин, як е-поліс буде відправлено на Ваш телефон.
  • Ви не фанат новітніх технологій і надаєте перевагу паперовим документам? Тоді роздрукуйте поліс і за нагоди пред‘явіть його.
  • Якщо вищевказані правила не спрацювали, і поліцейський виписав Вам штраф, то у протоколі ви зазначаєте, що з порушенням не згодні. Потім Ви фотографуєте цей документ та надсилаєте нам найзручнішим для Вас засобом зв’язку. Наші юристи підготують заяву до суду про оскарження та проконсультують до винесення рішення (судовий збір при цьому не стягується).

 

Бажаємо Вам зустрічати на своєму шляху тільки совісних правоохоронців.

Ваша СК Саламандра

 

З повагою, керiвник юридичного вiддiлу Тарас Фiдзiна

Всі статті:

Припинення дії оферти №01/ДСЦПВ ❘ Страхова компанія Salamandra 2021.1.31 Припинення дії оферти №01/ДСЦПВ ❘ Страхова компанія Salamandra Програма страхування COVID-19 ❘ Страхова компанія Salamandra 2021.1.31 Програма страхування COVID-19 ❘ Страхова компанія Salamandra Заплати менше, щоб отримати більше ❘ Страхова компанія Salamandra 2021.1.31 Заплати менше, щоб отримати більше ❘ Страхова компанія Salamandra Salamandra завжди подбає про Вас ❘ Страхова компанія Salamandra 2021.2.3 Salamandra завжди подбає про Вас ❘ Страхова компанія Salamandra Страхові виплати за перший квартал 2020 року ❘ Страхова компанія Salamandra 2021.1.31 Страхові виплати за перший квартал 2020 року ❘ Страхова компанія Salamandra Рекомендації та міри безпеки під час пандемії ❘ Страхова компанія Salamandra 2021.2.3 Рекомендації та міри безпеки під час пандемії ❘ Страхова компанія Salamandra Страхування - це не витрати, а гарантія ❘ Страхова компанія Salamandra 2021.2.3 Страхування - це не витрати, а гарантія ❘ Страхова компанія Salamandra Salamandra відповідає і Ви будьте відповідальними ❘ Страхова компанія Salamandra 2021.2.11 Salamandra відповідає і Ви будьте відповідальними ❘ Страхова компанія Salamandra 4 поради які вбережуть Вас від недобросовісних правоохоронців ❘ Страхова компанія Salamandra 2021.2.11 4 поради які вбережуть Вас від недобросовісних правоохоронців ❘ Страхова компанія Salamandra Коронавірус та туристичне страхування ❘ Страхова компанія Salamandra 2021.2.11 Коронавірус та туристичне страхування ❘ Страхова компанія Salamandra Що означає Пряме врегулювання ❘ Страхова компанія Salamandra 2021.4.16 Що означає Пряме врегулювання ❘ Страхова компанія Salamandra Страхування житла ❘ Страхова компанія Salamandra 2021.4.16 Страхування житла ❘ Страхова компанія Salamandra